top of page

Feragat

Bu feragatname ("Feragatname", "Sözleşme"), Tango Live Tv Ltd Sti.  ("Tango Live Tv Ltd. Sti.", "biz", "biz" veya "bizim") ile siz ("Kullanıcı", "siz" veya "sizin"). Bu Feragatname, vamoscoaching.com web sitesini ve herhangi bir ürün veya hizmetini (toplu olarak "Web Sitesi" veya "Hizmetler") kullanımınızın genel kurallarını, şartlarını ve koşullarını ortaya koymaktadır.

temsil

Bu Web Sitesinde temsil edilen görüşler veya görüşler, Tango Live Tv Ltd.Sti, bağlı kuruluşları, İçerik oluşturucuları veya çalışanlarının görüş ve düşüncelerini yansıtır. Herhangi bir görüş veya görüş herhangi bir dini, etnik grubu, klübü, organizasyonu, şirketi veya bireyi kötü niyetli kılmaya yönelik değildir.

İçerik ve ilanlar

Web Sitesinin herhangi bir bölümünü değiştiremez, yazdıramaz veya kopyalayamazsınız. Tango Live Tv Ltd.Sti. 'nin açık izni olmadan, bu Web Sitesinin herhangi bir bölümünün basılı veya elektronik veya başka bir forma dahil edilmesi veya Web Sitesinin herhangi bir bölümünün başka bir web sitesine dahil edilmesi, çerçevelenmesi veya başka bir şekilde dahil edilmesi yasaktır.

Web sitesinde bulunan İçerik için yorum gönderebilirsiniz. Tango Live Tv Ltd.Sti.'ye herhangi bir bilgiyi yükleyerek veya başka bir şekilde sunarak, Tango Live Tv Ltd.Sti.'ye burada bulunan bilgileri dağıtma, görüntüleme, yayınlama, çoğaltma, yeniden kullanma ve kopyalama konusunda sınırsız, kalıcı bir hak verirsiniz. Web Sitesinden başka bir kişiyi taklit edemezsiniz. Başka birinin gizlilik haklarını istila eden, dolandırıcılık içeren, müstehcen, tehdit edici, istilacı olan veya başka şekilde yasa dışı olan içerik gönderemezsiniz. Başka bir kişinin veya bir şirketin fikri mülkiyet haklarını ihlal eden içerik gönderemezsiniz. Herhangi bir bilgisayar yazılımı veya donanımını bozmak, zarar vermek veya çalışmasını sınırlamak için tasarlanmış herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kod içeren hiçbir içerik yayınlayamazsınız.

Tazminat ve garantiler

Tango Live Tv Ltd.Sti., bu Web Sitesinde yayınlanan, bunlarla bağlantılı, indirilen veya erişilen bilgilerin ve içeriğin doğruluğunu, güvenilirliğini ve eksiksizliğini garanti eder. Web Sitesindeki bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal, finansal, tıbbi veya başka türlü profesyonel tavsiye vermeyi amaçlamaz. Lütfen ihtiyacınız olursa profesyonel yardım isteyin. Ayrıca, Web Sitesinde ve bunlarla bağlantılı tüm sayfalarda yer alan bilgiler herhangi bir zamanda ve uyarı yapılmadan değiştirilebilir.

Bu Feragatnameyi herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız, bu Feragatnamenin güncellenmiş bir versiyonunun Web Sitesinde yayınlanması üzerine etkilidir. Bunu yaptığımızda, güncellenmiş tarihi bu sayfanın altındaki revize edeceğiz. Bu tür değişikliklerden sonra Web Sitesinin kullanımına devam edilmesi, söz konusu değişikliklere rıza gösterdiğiniz anlamına gelir.

Bu feragatnamenin kabulü

Bu Feragatnameyi okuduğunuzu ve tüm şartlar ve koşulları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Web sitesine girerek bu Feragatnameye bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Feragatnamenin şartlarına uymayı kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanma veya erişme yetkiniz yoktur.

Bizimle temas

Bu Feragatname ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

Bu belge en son 14 Ocak 2021 tarihinde güncellenmiştir.

bottom of page